Výsledky ročníku 2010 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Po 1 | Ro 2 | Př 3 | Ti 4 | Tu 5 | Ra 6 | Bu 7 | Bř 8 | Ko 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mančice A | 5 | 112.85 | 22,35 | KO | |||||||||
2. | Bulánka | 5 | 114.02 | 21,31 | KO | - | ||||||||
3. | Mančice B | 5 | 116.99 | 22,55 | KO | |||||||||
4. | Břežany II | 5 | 122 | 23,48 | KO | - | ||||||||
5. | Horní Měcholupy | 5 | 123.9 | 22,83 | AB | - | - | - | ||||||
6. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 126.12 | 23,30 | KO | - | - | - | - | |||||
7. | Vrbčany | 5 | 129.27 | 24,14 | KO | - | - | |||||||
8. | Poříčany | 5 | 131.63 | 24,40 | KO | |||||||||
9. | Ratenice | 5 | 136.79 | 24,73 | KO | - | - | - | ||||||
10. | Rostoklaty | 5 | 137.31 | 25,23 | KO | - | ||||||||
11. | Tismice | 3 | 97.46 | 31,16 | KO | - | - | - | - | - | - | |||
12. | Řehenice | 2 | 50.83 | 24,46 | PH | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Po 1 | Ro 2 | Př 3 | Ti 4 | Tu 5 | Ra 6 | Bu 7 | Bř 8 | Ko 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulánka | 5 | 114.28 | 21,79 | KO | - | ||||||||
2. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 114.33 | 22,41 | KO | |||||||||
3. | Rostoklaty | 5 | 139.44 | 25,44 | KO | - | ||||||||
4. | Břežany II | 5 | 141.79 | 25,81 | KO | |||||||||
5. | Ratenice | 5 | 147.71 | 27,79 | KO | - | - | - | - | |||||
6. | Poříčany | 5 | 153.97 | 25,73 | KO | - | - | |||||||
7. | Tismice | 3 | 115.84 | 30,67 | KO | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Po 1 | Ro 2 | Př 3 | Ti 4 | Tu 5 | Ra 6 | Bu 7 | Bř 8 | Ko 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostelec nad Černými Lesy A | 4 | 65.88 | 15,91 | KO | |||||||||
2. | Přehvozdí | 4 | 70.84 | 16,97 | KO | |||||||||
3. | Břežany II | 4 | 78.7 | 18,58 | KO | - | ||||||||
4. | Bulánka | 4 | 78.74 | 18,02 | KO | |||||||||
5. | Poříčany | 4 | 89.63 | 20,07 | KO | |||||||||
6. | Dobré Pole | 4 | 92.8 | 19,44 | KO | - | - | |||||||
7. | Kostelec nad Černými Lesy B | 4 | 105.62 | 22,31 | KO | - | - | - | ||||||
8. | Tuchoraz | 4 | 117.73 | 27,81 | KO | - | - | |||||||
9. | Tismice | 3 | 65.66 | 19,47 | KO | - | - | - | - | - | - | |||
10. | Cerhenice A | 2 | 47.34 | 22,44 | KO | - | - | - | - | - | - | - | ||
11. | Cerhenice B | 1 | 43.25 | 43,25 | KO | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 33 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: